Plynová pištoľ Atak Zoraki 917 T čierna, kal.9 mm - P.A. Knall

Plynová pištoľ Atak Zoraki 917 T čierna, kal.9 mm - P.A. Knall

Doručenie za 2 až 5 dní

Záruka 2 roky

99 € s DPH

Výrobca: Atak Arms

Plynová pištoľ Atak Zoraki 917 je verná kópia Glocku 17 slúžiaca na sebaobranu, ako aj k adrenalínovým chvíľam, športovým, rekreačným účelom. Pre svoju kompaktnost a kompatibilitu s pyrotechnickým nástavcom ju možno využiť na rôzne oslavy (Silvester, narodeniny, firemné udalosti, jubileá, svadby). Pištoľ má veľmi atraktívny dizajn. Kapacita zásobníka je 17 nábojov. Zbraň má plastový rám, ktorý zbraň výrazne odľahčuje. Po ergonomickej stránke je spracovaná veľmi kvalitne.
Pri použití na sebaobranu je reálna účinnosť plynových či korenistých nábojov na vzdialenosť do 4 m.
Originál Glock 17 je prvá pištoľ vyrobená rakúskou spoločnosťou GLOCK. Je to zároveň prvá pištoľ s rámom z polymérov, ktorá sa masovo rozšírila, čo viedlo k hystérii živenej najmä americkými médiami, že zbraň nie je zistiteľná bežnou detekciou a ani röntgenom. Keďže hlaveň a ďalšie súčiastky, zhruba 80% zbrane, sú z kovu, táto mestská legenda je bezpredmetná.
Pištoľ pôvodne nedostala svoj názov podľa počtu nábojov, ale podľa toho, že bola sedemnástym patentom konštruktéra Gastona Glocka v poradí.
Po svojom uvedení na trh začiatkom 80. rokov túto pištoľ zaviedli do svojej štandardnej výzbroje ozbrojené sily Rakúska pod názvom P80, neskôr tak urobilo aj Nórsko a Holandsko. V súčasnosti je podľa údajov výrobcu jednou z najpredávanejších zbraní, používajú ju policajné a vojenské zbory vo viac než 50 krajinách na svete.
Plynové zbrane značky ATAK ARMS majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české alebo slovenské testovacie značky.

Plynová pištoľ Atak Zoraki 917 čierna
Čierny plastový kufrík
Nadstavec
Čistenie
Návod
Záručný list

Výrobca:Atak Zoraki
Dodacia lehota:na sklade
Záručná doba:24 mesiacov
Farba:čierna
Kaliber:9 mm
Typ:pištol plynová
Počet rán:17+1
Veľkosť zbrane:stredne veľká
Hmotnosť:830 g.
Celková dĺžka:201 mm
Pažba:plast
NAD 18r.NAD 18r.:Áno

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info